TAŞ DUVAR


Arkhestone; Taş Duvar,Dekoratif taş çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Fast Food, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Kuaför, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Taş Duvar, Dekoratif taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

TAŞ DUVAR MODELLERİ


Taş duvar modelleri ve dokuları için tıklayınız.

Şık Duruşlar İçin Farklı Desenler

Uzun zamandır sokak modasında yer alan taş duvar modası evlere, iş yerlerine de girdi. İş yerlerinin karşılama alanları, ofis içleri ve evlerin bir ya da bir kaç duvarını kaplamak son zamanlarda dekorasyon alanında en çok yapılan uygulamalar arasında yer alıyor. Firma olarak tüm duvar örme işlemini üstlenerek bu alanda bir danışmanlık hizmeti de veriyoruz.
Geniş dekoratif taş duvar seçenekleri ile mekanların dokusunu değiştirerek görsel bir şölen ortaya çıkarma konusunda bir dizi işlem yapıyoruz. Kullandığımız malzemelerin zaman içerisinde kırılmaması, ufalanmaması ya da çatlaması için taşların sağlam olarak temin edilmesi ve mekanlara taşınması için özel bir çaba harcıyoruz. Taşların zaten sert olan sağlam yapısı çok uzun yıllar boyunca aynı görünümü koruyacaktır. Taş duvar haline getirilen duvarlar için pek çok seçenek sunduğumuz için müşterilerimizin arzu ettiği yapı üzerinden hizmet alması mümkündür.
Amorfo taşı modelinde çok büyük taşlar yer alır ve aralarda harç malzeme görünmez. Bu modelde bir yığma var gibi görünmesi için oluşturulurken renk olarak koyu renk bir görsel mevcuttur. Kahverengi, gri, siyah ve sarı renklerin geçiş yaptığı taşların her ortam için kullanılabileceğini söylemek mümkündür. Ürünlerimiz arasında yer alan bir diğer tasarım modeli ise Pizzara taşı olarak adlandırılan ince uzun taş çeşididir. Füme rengin koyu bir tonuna sahip olan bu üründe ince ve kalın taşların birleştirilmesi ile oluşturduğumuz görünüm köy evlerinde ya da köy sokaklarında görülebilecek üst üste bir görünüm ortaya çıkarmaktayız. Taş duvar ile ilgili sitemizde ilginizi çekecek uygulama ve görsellerden ilham alabilirsiniz.
Bu modelde de harç görülmüyor olması sade taş görünümünün mevcut olması önemlidir. İki ince taşın karşısına konulan bir büyük taş ile dengelenen düzgün yapı müşterilerimizin en çok hoşuna giden faktörler arasında yer alıyor. Salon taş duvar modelleri olarak en çok tercih edilen taş duvar kaplama modelimiz Pizzara gris rengimizdir. Taş duvar cafe, taş duvar restoran ve taş duvar villa cephe uygulamaları için de ideal bir modeldir.

Pek Çok Seçenek İle Mekanların Canlandırılmasını Sağlıyoruz

Müşterilerimizin evlerine konuk olduğumuzda değişmesi gereken duvarların mekanın genel yapısına zarar vermeden sadece bir kademe önüne yerleştirilerek görsel tamamlanmış olur. Duvarın yıkılması ve yeniden taş duvar örülmesi söz konusu değildir. Taşlar ile duvarın önünü kapattığımız tasarımların arzu edildiği zaman tekrar duvarın kendi yapısına döndürülmesi mümkün olabilecektir. Manavgat dokuları ismi ile sunduğumuz yumuşak taş görünümü renk bakımından da daha soft bir görünüme sahiptir. Bu modelde harç görünmez. Harcın daha arka katmanlarda kalması ile görsel bir farklılık oluşurken sağlamlığından asla taviz vermeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.
Taş duvar modelleri içinde yer alan bir diğer farklı doku ise kayrak taşı olarak geçen pütürlü yapıdaki taş modelimizdir. Bu tasarımı da her türlü mekana uygulayabiliyoruz. Renk olarak çok canlı koyu ve açık renk seçeneklerini sunuyoruz. Taş duvar Perla, Travertino, Marron, Gris, Antracita gibi renk seçenek ile müşterilerimizin gözüne hitap ediyoruz. İyi bir taş duvar ustası eliyle tek tek işlenen taş duvar kaplama modelleri ile villa taş duvar uygulaması ya da dış cephe dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Taşlar, Harçlar Uyum İçinde

Taş Duvar yaptırmak isteyen kullanıcılarımızın internet sitemiz üzerinden taş duvar kaplama modelleri arasında seçim yapmanızda yarar vardır. Dere taşı modellerinin içerisinde bile pek çok farklı rengin olması nedeni ile mekanların canlı ve daha dolu görünmesi sağlanır. Beyaz taşların arasından görülen beyaz harçlar, sarıca modelinde yer alan sarı harçlar ve destan modelinde yer alan doğal harç rengi özel bir doku oluşturur. Mobilya rengine göre pırıltı seçeneği, duvar rengine göre ardıç modeli ya da kumsal modeli tercih edilebilir.
Tasarımlarda sürecin başından sonuna kadar işin içerisinde olarak dokuların usta bir şekilde üst üste getirilmesi ve mekan ile bütünleştirilmesi işlemlerinin tamamlanması ile mekanları müşterilerimize teslim ederiz. İşlem sonrasında iletilen geri dönüşler çok başarılı bir şekilde bu yolda ilerlediğimizi gösteren önemli unsurlardır. Bu kadar fazla ürün içerisinde taş duvar çeşitleri ile ilgili karar vermek inanın çok zordur. Ama seçilen taş duvar örneğinden öte yapılacak olan uygulama taş duvar işçiliği de bir o kadar önemlidir.
Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak; hayalini kurduğunuz istediğiniz görünümü yaratmak için sizlere birçok seçenek sunar. Birbirinden özel doku ve modellerimizle duvarlarınızda farklı bir ambiyans yaratmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Taş duvar ile ilgili sorularınız için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Dekoratif taş duvar asi, özgün ve doğal görünümü ile duvarlarınızda farklı bir etki yaratın. Ağırlık, drama ve özgünlüğü ekleyen bir stil oluşturun. Arkhestone satış mağazamızdan klasik veya modern restoranlar veya otel lobilerine, yaşam alanınızda birçok alanda kullanabileceğiniz model mevcuttur. Görselliğiyle ve doğal yapısı ile birçok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Cafe, Pastane, Bar, Mağaza, Ofis dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Kuaför salonu, Güzellik merkezi, Konut ve villa dekorasyonu, Okul, Spor salonu dekorasyonu, Sosyal kültürel yapılarda, tarihi bina restorasyonlarında, iç ve dış cephe kaplama, Bahçe duvarları, Tv ünitesi arkasına duvar dekorasyonları tasarımlarında tercih edilmektedir. Taş duvar fiyatları ve taş duvar uygulama ile sormak istediğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak,
Hizmet verdiğimiz noktalar;
Avrupa Yakası Taş Duvar
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası Taş Duvar
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.
Arkhestone yaşam alanlarınıza değer katar…